Image

Poznaj nas bliżej

Najlepsza pizzeria w Twoim okolicy.

Image

Bistro Żarełko prosto i smacznie

Nasze Bistro, to wszystko, czego chcesz od prawdziwej, domowej kuchni! Świeże składniki od lokalnych dostawców, kompozycje zapachów i smaków przywodzących na myśl obiad w domowym zaciszu. W naszym Bistro znajdziesz wszystkie uwielbiane dania polskiej kuchni, które możesz dowolnie łączyć, komponować według własnych upodobań i jeść tak jak lubisz. Nasz Szef kuchni robi wszystko, aby każdy gość czuł u nas domowy klimat i smak, który zostanie z nim na dłużej.

Image

Szybka dostawa

Naszą pizzę możesz zamówić online. Zapewniamy szybki dowóz na terenie całego okolicy.

Pyszna kawa

W naszym lokalu napijesz się też kawy. Zapraszamy na espresso i cappuccino.

Pyszne jedzenie

Pizza to nie wszystko. U nas zamówisz też domowe obiady, hamburgery, dania lokalne. U nas zawsze smacznie i po domowemu.

Najlepsza pizza jaką gdziekolwiek jadłem. Nie ma nigdzie w Cieszynie tak dobrej pizzy jak w Pogwizdowie. Polecam wszystkim ze szczerego serca. Obsługa miła a ceny przystępne. Na pewno kiedyś tam znowu wrócimy. Parking: Parking zaraz przy lokalu. Super 👌

Adrian C.Świetne miejsce!

Pizza i danie dnia zarąbiste :D

Świeże i zdrowe jedzenie.

Bardzo ładne wnętrze, a i na zewnątrz można sobie klapnąć.

Fantastyczna obsługa. Polecam fest !

Paweł W.Bardzo ładny wystrój wewnątrz Bistro. Smaczna pizza wegetariańska - bardzo polecam. Miła obsługa, ludzi sporo już od samego otwarcia. Możliwość zjedzenia przekąsek na zewnątrz. Ceny przystępne. Na zewnątrz znajduje się też stoisko z lodami.

Parking: Parking na kilkanaście samochodów. Nie ma problemu z zaparkowaniem. Miejsce przyjazne dzieciom: Są stoliczki dla małych dzieci, więc mogą śmiało siedzieć przy stole.

Skórkowe Pasje

Sikorkowe PasjeZobacz, jak smakuje prawdziwa nasza pizza